تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
حمل خرده بار به عراق
چت روم
ایمن بار
Bitmain antminer ks3
چاپ ساک دستی پلاستیکی
برتر سرویس
لوله بازکنی در کرج
Paraphrasing چیست؟

ماهور

ماهور

Paraphrasing چیست؟بازنویسی یا بازنویسی در واقع بازنویسی متن با کلماتی است که مترادف و متفاوت از متن اصلی، تفسیر یا ترجمه بین زبانی هستند. هنگام بازنویسی باید مفهوم مطالب قبلی را حفظ کرد و متن را به زبان مادری بازنویسی کرد. رونویس ها عمدتاً از مترادف کلمات، مفهوم محتوا، تغییر فعل و مفعول، تغییر دستور زبان متن برای رونویسی متن استفاده می کنند.

مزایای بازنویسی

- بهبود ایده ها و پیش نویس ها: ایده های در نظر گرفته شده برای موضوع برخی از مقاله ها/کتاب ها تازه و منحصر به فرد هستند، اما مهارت کافی برای پیش نویس آنها وجود نداشت. اگر کار را به یک کپی رایتر واجد شرایط بسپارید، می توانید یک کار عالی و حرفه ای بدست آورید.

- محتوای اصلی مقاله به روز شده: اگرچه بیشتر مقالات و کتاب ها زمان زیادی می برد، اما می توان محتوای جدید را به آثار مکتوب اضافه کرد. شما مقاله/کتابی در مورد موضوعی نوشته‌اید و در آینده به‌روزرسانی‌هایی درباره همان موضوع وجود خواهد داشت، بنابراین باید مقاله خود را به‌روزرسانی کنید. به لطف بازنویسی منحصر به فرد، متن خود را به روز می کنید و از فحاشی خودداری می کنید.

- آثار بازنویسی شده بیشتر مورد هدف موتورهای جستجو قرار می گیرند: زمانی که مقالات/کتاب های بازنویسی شده مملو از کلمات کلیدی باشند، مفید باشند و به منبعی جامع و موثر تبدیل شوند. افرادی که این کلمات را جستجو می کنند، مقاله/کتاب شما در موتورهای جستجوی اینترنتی ظاهر می شود، به عنوان یک منبع معتبر استفاده می شود و تعداد استنادها افزایش می یابد.

- کاهش سرقت ادبی متن: شما در نگارش یک مقاله به آثار بسیاری اشاره می کنید، اما استفاده از منابع متعدد باعث می شود که نشریات به عنوان تخلف و سرقت ادبی تلقی شوند و آثار شما از قیمت کاسته شود. اگر می‌خواهید مقاله خود را در مجله‌ای پرمخاطب منتشر کنید، باید درصد تشابه متن خود را کاهش دهید، در مورد یک کتاب نیز همین اتفاق می‌افتد تا شباهت فایل شما تا حد ممکن کمتر نباشد، یک انتشارات. این کار را نخواهد کرد. تایید.

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 25 ارديبهشت 1403ساعت 10:16 توسط V10 | تعداد بازديد : 39 | |